Mgr. Martin Kupka

místopředseda strany
uvolněný starosta obce
člen regionální rady
předseda oblastního sdružení
expert pro veřejnou správu

 • TOP 09 ve středních Čechách mění názory ze dne na den

  14. října 2016

  Vyjádření k průběhu povolebních vyjednávání o koalici ve Středočeském kraji. Krátce po oznámení výsledků voleb jsme se zástupci TOP 09 projednali vznik možné koalice STAN, ČSSD, ODS a TOP 09, kde by nejsilnější subjekt přirozeně nominoval hejtmana Víta Rakušana. K této úvaze vedl i malý rozdíl mezi volebním ziskem vítězného ANO a STAN jako druhým na pásce.

 • ODS nabízí čitelnou alternativu k vládou prosazovanému trendu omezování svobody

  6. října 2016

  (www.parlamentnilisty.cz) Kandidát na středočeského hejtmana, místopředseda ODS a starosta Líbeznice Martin Kupka říká, že současná vláda vyhlásila podnikatelům téměř třídní boj. Podle Kupky jsou ale právě malí živnostníci a podnikatelé motorem naší ekonomiky a konkurencí velkým firmám v mnoha odvětvích – a v potravinářství jsou konkurencí Andreje Babiše.

 • Učitelé jsou zavaleni byrokracií, kvalita vzdělávání klesá

  4. října 2016

  Kvalita vzdělávání ve středních Čechách v posledních letech klesá. ODS nabízí soubor kroků, které zajistí rozvoj středočeských škol. Navýšení rozpočtu na školství alespoň o 100 milionů korun, sledování kvality, méně byrokracie nebo důsledné propojování učilišť s podniky a živnostníky. To jsou hlavní priority Občanské demokratické strany pro školství ve Středočeském kraji.

 • Jednání hejtmana Petery a premiéra Sobotky je projevem zoufalství a alibismu

  23. září 2016

 • Nechceme rozvrat trhu s byty. Natož ghetta

  23. září 2016

  Zdá se, že ministryni Marksové nestačí neuspokojivý stav v oblasti podpory bydlení na ubytovnách, kde stát platí několik miliard ročně za často předražené, pro soukromé provozovatele extrémně výhodné a pro klienty málo motivační bydlení. Místo aby se tuto nevyhovující situaci pokusila změnit, navrhuje zcela rozvrátit i trh s byty a zkomplikovat situaci obcí a měst zavedením nového zákona o sociálním bydlení.

Předchozí 1 2 3 4 5 ... 9 Následující