Mgr. Martin Kupka

místopředseda strany
uvolněný starosta obce
člen regionální rady
předseda oblastního sdružení
expert pro veřejnou správu

 • Ideologie a pokrok za každou cenu škodí dětem

  7. srpna 2017

  Zastánkyně pokroku za každou cenu, ministryně sociálních věcí, si našla nové cíle svého ideologického boje – dětská centra pro děti do tří let, tedy dřívější kojenecké ústavy.

 • Když něco funguje, musí to převzít stát?

  17. července 2017

  (INFO.cz) Když v médiích, parlamentu ani po hospodách není o něčem dlouho slyšet, obvykle to znamená, že se v té věci nedějí žádné nepřístojnosti a pravděpodobně docela obstojně funguje tak, jak společnost očekává. Zdravý rozum by velel, se by se do takové věci neměl nikdo míchat – a úplně nejméně třeba vláda.

 • Pokud policisté sbírali kompro materiály na své nadřízené a na politiky, je to skandální

  29. června 2017

 • ANO má závažné limity, jeho voliči střízlivějí a vracejí se k nám

  6. června 2017

  (INFO.cz) O víkendu zveřejněný průzkum Kantar TNS připisuje ODS před podzimními volbami druhé místo za hnutím ANO. Podle místopředsedy občanských demokratů Martina Kupky je za tím prozření voličů, kteří dříve utekli k ANO. „Mnoho lidí, kteří viděli po pádu ODS v hnutí ANO určité východisko, tak střízlivějí. Ukazuje se, že hnutí ANO Andreje Babiše má prostě závažné limity spočívající především v předsedovi a jeho dramatickém střetu zájmů a politické kultuře. To si troufnu tvrdit, že je významný faktor pro rozhodnutí celé řady pravicových voličů, kteří na čas odešli k ANO, pro návrat k ODS,“ říká Kupka v rozhovoru pro INFO.CZ. Strana se intenzivně zabývá i tématem prezidentské volby. „Nemůžu nyní říct konkrétní čas, ale nevylučujeme, že jméno – ať už kandidáta, kterého bychom podporovali, nebo našeho vlastního – ještě před (sněmovními – pozn. redakce) volbami zveřejníme,“ tvrdí Kupka. Šla by ODS do koalice s hnutím ANO? Nebo si umí představit další roky v opozici? I o tom Kupka v rozhovoru mluvil.

 • Ministerstvo ví všechno lépe

  1. června 2017

  (Lidové noviny) Mnohé obce v okolí Prahy a dalších velkých měst už v předchozích letech investovaly mnoho peněz a energie, aby rozšířily kapacity mateřských škol a byly tak schopny uspokojit potřeby svého území. I u nás v Líbeznicích jsme vyčerpali nejen finanční, ale i prostorové možnosti – a když jsme tak více než zdvojnásobili kapacitu školky, radovali jsme se, že tato kapitola rozvoje obce je provždy za námi.

Předchozí 1 2 3 4 5 ... 12 Následující